در حال بارگذاری ...
 • در پنجمین روز از جشنواره نمایش عروسکی صورت می گیرد

  صدا پیشگی مرضیه برومند و هنگامه مفید در یک نمایش

  در میان نمایش‌های روز جمعه موش تا موش با صدا پیشگی مرضیه برومند و هنگامه مفید اجرا می‌شود.

  به گزارش ستاد خبری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی، جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک در پنجمین روز برگزاری خود میزبان 10 نمایش صحنه‌ای و 8 نمایش در فضای باز است.

  تالار اصلی تئاتر شهر در پنجمین روز میزبان نمایش «دیوان تئاتر آل» کاری از لادن نازی به‌مدت زمان 70 دقیقه در ساعت 21 به صحنه می‌رود.

  در تالار چهارسو نمایش «ادیسه» از کشور روسیه به صحنه می‌رود. این نمایش که مدت زمان آن ٧٠ دقیقه است، در دو نوبت و در ساعت‌های17:30 و 19:30 اجرا می‌شود.

  در تالار قشقایی نمایش «آبجی آب انبار» اثری مشترک از فرهاد امینی و مهدی شاه‌پیری اجرا می‌شود. این نمایش با مدت زمان٧٥ دقیقه در دو سانس١٨:30 و٢٠:30 روی صحنه می‌رود.

  تالار سایه نیز میزبان نمایش «چمدان و سگ ملوس» به کارگردانی آلبرت بیگ جانی است که با مدت زمان 30 دقیقه و در دو سانس 18 و 20:15 اجرا می‌شود.

  در این روز در پلاتو اجرا «بیست و یک» کاری از بهادر مالکی در سانس‌های 16:30 و 19 اجرا می‌شوند.

  تالار هنر پذیرای نمایش «پیتر ببره» است که کاری مشترک از یانوشوسکا و نویانزین از کشور اکراین در دو نوبت 17 و 19 و با مدت زمان 90دقیقه اجرا می‌شود.

  تالار محراب نیز شاهد اجرای نمایش «قایق کاغذی» کاری از سجاد بهرمند و زهرا مریدی با مدت زمان ٥٥ دقیقه در ساعت 17:30 به صحنه می‌رود.

  تالار فردوسی نیز همچون روزهای دیگر جشنواره میزبان «اپرای عروسکی سعدی» اثری از بهروز غریب‌پور است که ساعت 19:30 و به مدت زمان 110 دقیقه اجرا می‌شود.

  نمایش «موش تا موش» اثری از رامین کهن با مدت 55 دقیقه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو سانس 18و 20:15 به روی صحنه خواهد رفت.

  و سرانجام اینکه نمایش «شیرین» کاری از کشور افغانستان به مدت ٤٥دقیقه و در  دو سانس 17 و ١٩ در تالار استاد انتظامی در خانه هنرمندان ایران اجرا می‌ شود.

   

  میزبانی محوطه تئاتر شهر،پارک لاله و خانه هنرمندان از مخاطبان نمایش‌های عروسکی

  در پنجمین روز برگزاری جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک، این جشنواره میزبان 8 نمایش در بخش فضای باز است.

  در این روز نمایش ‌«لیرخان» کاری از ندا فرمانی و ریحانه باغبادی به مدت 30 دقیقه و راس ساعت 17:30 در محوطه باز تئاتر شهر اجرا می‌شود.

  ساعت 18 نمایش «رشکی و ماسی» کاری از رضا فقیهی، ساعت 18:30 نمایش «بوسلمه» کاری از عبدالرضا محمدی‌نژاد و ساعت 19 نمایش «پهلوون کچل، کچل می‌ماند» کاری مشترک از نسرین اسدی و نوید صفاریان اجرا می‌شوند.

  «سه تصویر اساطیر ایران» کاری از حمیدرضا اردلان نام نمایشی است که ساعت 19:30 به مدت 45 دقیقه در همین محوطه اجرا می‌شود.

  همچنین نمایش «کاسه گلین» کاری از پری بارانی ساعت 19 در پارک لاله اجرا خواه شد.

  در محوطه خانه هنرمندان نیز دو نمایش «پسر صیاد» کاری از وحید خسروی و «صندوق بازی» کاری از کشور هلند به ترتیب ساعت‌های 18:30 و 19 اجرا می‌شوند.

  برای گرفتن اخبار این دوره از جشنواره به سایت http://tehranmobarakfestival.com/  مراجعه فرمایید.
  نظرات کاربران